NAWIGACJE FABRYCZNE: 

Posiadanie nawigacji fabrycznej często zmusza nas do wizyt w ASO. Często bywa tak, że nawet w autoryzowanym serwisie nie otrzymamy pomocy. A gdy uda się nam się coś wskórać koszt usługi przyprawia nas o ból głowy. A może Twoja nawigacja wyprowadziła Cię w pole lub trafiłeś nie tam gdzie chciałeś? Nasza firma poradzi sobie z każdym problemem. Jesteśmy w stanie ją przeinstalować, zaktualizować, odblokować.      

  NAWIGACJE PRZENOŚNE: 

Wreszcie kupiona nawigacja - okazja w jednym z hipermarketów. Cieszymy się do czasu, kiedy okazuje się, że mapa w niej wgrana nie jest tak dobra, jak ją reklamowali. I jeszcze okazuje się, że nie możesz do niej wgrać innej? Ile razy zostałeś - dosłownie - wyprowadzony w pole? Pieniądze wyrzucone w błoto? Nie do końca. 

Nasz oferta obejmuje także przenośne urządzenia GPS. Jeżeli Twoja obecna mapa nie spełnia Twoich oczekiwań jesteśmy w stanie ją odblokować i zainstalować taką, abyś bez obaw mógł ruszyć w trasę. Oczywiście nie każda mapa wymaga zamiany, czasami lekarstwem na całe zło może być aktualizacja.

  SERWIS KOMPUTEROWY: 

Jako że specjalizujemy się w elektronice, świadczymy również usługi w zakresie naprawy i modernizacji sprzętu komputerowego Nie ma dla nas rzeczy nie do rozwiązania. A jako, że jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi oraz informatycznymi, potrafimy dostosować się do potrzeb klienta tak, by był zadowolony i zostały mu pieniądze w kieszeni.

 

 

                     Nigdy więcej zgubionej drogi                    Z Nami zawsze sprawne narzędzia pracy                 Przyjdź, zadzwoń - dogadamy się              

                  nawigacje naprawa Wolsztyn Planet Electronics                     navi gsm gps Wolsztyn Planet Electronics naprawa                      naprawa lapotopów notebooków Wolsztyn Planet Electronics

 

PLANET ELECTRONICS WOLSZTYN - +48 501 551 097